MSA posiada duże doświadczenie w obsłudze maszyn i produkcji masowej detali i maszyn. Wykwalifikowana grupa konstruktorów i technologów jest w stanie stworzyć dla państwa detal, który następnie wypalimy i poddamy odpowiedniej obróbce. Przykładamy dużą uwagę do jakości oferowanych usług i terminowego wykonywania zleceń.
Wypalarka Jantar jest jedną z najpopularniejszych wypalarek marki Eckert, posiadającą możliwość wyposażenia ją w systemy do cięcia plazmowego i tlenowego.
Cięcie blach plazmowe i tlenowe cięcie blach
Oferujemy usługi cięcia:
- precyzyjnego-kształtowego plazmowego oraz tlenowego,
- profili, blach 2D i rur,
- materiałów z zakresu grubości od 0.5 mm do 100 mm,
- stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium,
- cięcie blach bez nadpalania materiałów,
- z niewielką szczeliną cięcia,
- z szerokim wachlarzem parametrów cięcia,
- z dużą przestrzenią roboczą,
- z wąską strefą wpływu cięcia.
M Squared Automation jest firmą znajdującą się w Czeladzi na ul. Nowopogońskiej 98. Świadczymy usługi z zakresu wypalania blach laserem światłowodowym, wypalania blach wypalarką plazmową i tlenową oraz obróbki CNC, a w szczególności obróbki skrawaniem, toczeniem, wierceniem, gwintowaniem oraz frezowaniem. Projektujemy maszyny prototypowe od podstaw na życzenie klienta według specyfikacji. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z biura konstrukcyjnego z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz maszyn prototypowych zajmujemy się również projektowaniem detali przemysłowych oraz świadczeniem usług dla zakładów przemysłowych takich jak relokacje, przeglądy, pomiary certyfikowaną aparaturą. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z zakładami przemysłowymi. Terytorium naszego działania obejmuje całą Europę, jednak działamy również poza jej granicami. Naszym celem jest automatyzacja zakładów przemysłowych z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, sprzętu najwyższej jakości. Nasz zespół aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach z zakresu programowania robotów, sterowników oraz nowinek technologicznych. Działamy zgodnie z ideą przemysłu 4.0. Świadczone przez nas usługi staramy się wykonywać terminowo, a dla stałych klientów przewidujemy specjalne rabaty. Zdobyliśmy już zaufanie zagranicznych klientów w Rosji, Szwajcarii, Belgii, Serbii, Białorusi i innych! W ramach stałej współpracy z naszą firmą oprócz dodatkowych rabatów świadczymy usługi z zakresu serwisu pogwarancyjnego i przeglądów. cięcie blach
ODWIEDŹ NAS
ul. Nowopogońska 1, 41 - 205 Sosnowiec Polska
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16.00