GODZINY OTWARCIA

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16.00

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 728 446 620
biuro@msautomation.pl

FIRMA PARTNERSKA
laser solutions

 

logo msa

ODWIEDŹ NAS

 

ul. Nowopogońska 98

41 - 250 Czeladź

Polska

 

Centrum obróbcze HAAS VF1 CNC obróbka skrawaniem toczenie frezowanie gwintowanie wiercenie. M Squared Automation jest firmą znajdującą się w Czeladzi na ul. Nowopogońskiej 98. Świadczymy usługi z zakresu wypalania blach laserem światłowodowym, wypalania blach wypalarką plazmową i tlenową oraz obróbki CNC, a w szczególności obróbki skrawaniem, toczeniem, wierceniem, gwintowaniem oraz frezowaniem. Projektujemy maszyny prototypowe od podstaw na życzenie klienta według specyfikacji. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z biura konstrukcyjnego z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz maszyn prototypowych zajmujemy się również projektowaniem detali przemysłowych oraz świadczeniem usług dla zakładów przemysłowych takich jak relokacje, przeglądy, pomiary certyfikowaną aparaturą. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z zakładami przemysłowymi. Terytorium naszego działania obejmuje całą Europę, jednak działamy również poza jej granicami. Naszym celem jest automatyzacja zakładów przemysłowych z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, sprzętu najwyższej jakości. Nasz zespół aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach z zakresu programowania robotów, sterowników oraz nowinek technologicznych. Działamy zgodnie z ideą przemysłu 4.0. Świadczone przez nas usługi staramy się wykonywać terminowo, a dla stałych klientów przewidujemy specjalne rabaty. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami z branży automotiv, przemysłu drzewnego, spożywczego, grzewczego. Specyfika firmy sprawia, że idealnie wpasowujemy się w idee rozwoju i automatyzacji zakładów przemysłowych. Zdobyliśmy już zaufanie zagranicznych klientów w Rosji, Szwajcarii, Belgii, Serbii, Białorusi i innych! W ramach stałej współpracy z naszą firmą oprócz dodatkowych rabatów świadczymy usługi z zakresu serwisu pogwarancyjnego i przeglądów. Firma MSA obejmuje dział mechaniczny, technologiczny, dział automatyzacji, dział robotyzacji, dział utrzymania ruchu oraz produkcję. Całość produkcji wykonujemy na miejscu w firmie w celu przyspieszenia całości procesu produkcyjnego. Każdy etap projektowy poprzedzony jest spotkaniem rewizyjnym obydwóch stron – zarówno MSA jako producenta maszyny jak i klienta docelowego. Dla maszyn o mniejszych gabarytach etap uruchomienia jest przeprowadzany w siedzibie MSA, tak by etap uruchomienia na zakładzie klienta zmniejszyć do minimum.

HAAS CNC VF1 - obróbka CNC toczenie frezowanie skrawanie wiercenie gwintowanie toczenie centrum obróbcze HAAS CNC

HAAS CNC VF1 - obróbka CNC toczenie frezowanie skrawanie wiercenie gwintowanie toczenie centrum obróbcze HAAS CNC

haas cnc vf1
15 kwietnia 2021
podajnik do strugarki Podajnik do strugarki jest kolejną maszyną realizowaną dla przemysłu drzewnego zaraz po stanowisku zrobotyzowanym. Proste mechanizmy sterujące i ciężka konstrukcja sprawiają, że podajnik jest maszyną, która posłuży
15 kwietnia 2021
tester szczelności rozdzielaczy W MSA zajmujemy się głównie produkcją specjalistycznych maszyn prototypowych. Każda z opracowywanych przez nas koncepcji jest unikatowa i dostosowywana w pełni pod klienta i jego zakład produkcyjny.

AKTUALNOŚCI

M SQUARED AUTOMATION
OBRÓBKA CNC

msa