GODZINY OTWARCIA

 

Poniedziałek - Piątek     8:00 - 16.00

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

biuro@msautomation.pl

© Copyright 2023 M Squared Automation. Wszystkie prawa zastrzeżone

logo msa

ODWIEDŹ NAS

 

ul. Nowopogońska 1, 41 - 205 Sosnowiec Polska

 

Przetwarzanie danych osobowych

obrabiarka CNC

M Squared Automation jest firmą znajdującą się w Czeladzi na ul. Nowopogońskiej 98. Świadczymy usługi z zakresu wypalania blach laserem światłowodowym, wypalania blach wypalarką plazmową i tlenową oraz obróbki CNC, a w szczególności obróbki skrawaniem, toczeniem, wierceniem, gwintowaniem oraz frezowaniem. Projektujemy maszyny prototypowe od podstaw na życzenie klienta według specyfikacji. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z biura konstrukcyjnego z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz maszyn prototypowych zajmujemy się również projektowaniem detali przemysłowych oraz świadczeniem usług dla zakładów przemysłowych takich jak relokacje, przeglądy, pomiary certyfikowaną aparaturą. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z zakładami przemysłowymi. Terytorium naszego działania obejmuje całą Europę, jednak działamy również poza jej granicami. Naszym celem jest automatyzacja zakładów przemysłowych z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, sprzętu najwyższej jakości. Nasz zespół aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach z zakresu programowania robotów, sterowników oraz nowinek technologicznych. Działamy zgodnie z ideą przemysłu 4.0. Świadczone przez nas usługi staramy się wykonywać terminowo, a dla stałych klientów przewidujemy specjalne rabaty. Zdobyliśmy już zaufanie zagranicznych klientów w Rosji, Szwajcarii, Belgii, Serbii, Białorusi i innych! W ramach stałej współpracy z naszą firmą oprócz dodatkowych rabatów świadczymy usługi z zakresu serwisu pogwarancyjnego i przeglądów. cięcie blach

Centrum obróbcze HAAS CNC VF1 obrabiarka cnc obrabiarka msa machining msa

obróbka cnc

CENTRUM OBRÓBCZE - OBRÓBKA CNC
HAAS CNC VF1 OBRABIARKA CNC

OBRÓBKA CNC

OFERUJEMY USŁUGI Z ZAKRESU:

Toczenia - obróbka skrawaniem - nadanie odpowiedniego kształtu przedmiotom o powierzchni brył obrotowych poprzez wprawienie ich w ruch obrotowy i skrawanie. 

Frezowania - obróbka skrawaniem  - nadanie odpowiedniego kształtu detalom wykonanym z metalu, tworzyw sztucznych lub drewna - frezowanie walcowe oraz kształtowe. Poddawane obróbce mogą być zarówno powierzchnie płaskie, jak i elementy kształtowe.

WYKONUJEMY:

- części dla maszyn w przemyśle
- elementy zamienne i zapasowe do maszyn
- detale wspomagające procesy produkcyjne
- narzędzia montażowe dla pracowników utrzymania ruchu

haas cnc vf1
msa