GODZINY OTWARCIA

 

Poniedziałek - Piątek     8:00 - 16.00

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

biuro@msautomation.pl

© Copyright 2023 M Squared Automation. Wszystkie prawa zastrzeżone

logo msa

ODWIEDŹ NAS

 

ul. Nowopogońska 1, 41 - 205 Sosnowiec Polska

 

Przetwarzanie danych osobowych

cięcie laserem światłowodowym precyzyjne cięcie laserem palenie blach wypalanie blach 

M Squared Automation jest firmą znajdującą się w Czeladzi na ul. Nowopogońskiej 98. Świadczymy usługi z zakresu wypalania blach laserem światłowodowym, wypalania blach wypalarką plazmową i tlenową oraz obróbki CNC, a w szczególności obróbki skrawaniem, toczeniem, wierceniem, gwintowaniem oraz frezowaniem. Projektujemy maszyny prototypowe od podstaw na życzenie klienta według specyfikacji. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z biura konstrukcyjnego z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz maszyn prototypowych zajmujemy się również projektowaniem detali przemysłowych oraz świadczeniem usług dla zakładów przemysłowych takich jak relokacje, przeglądy, pomiary certyfikowaną aparaturą. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z zakładami przemysłowymi. Terytorium naszego działania obejmuje całą Europę, jednak działamy również poza jej granicami. Naszym celem jest automatyzacja zakładów przemysłowych z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, sprzętu najwyższej jakości. Nasz zespół aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju szkoleniach z zakresu programowania robotów, sterowników oraz nowinek technologicznych. Działamy zgodnie z ideą przemysłu 4.0. Świadczone przez nas usługi staramy się wykonywać terminowo, a dla stałych klientów przewidujemy specjalne rabaty. Zdobyliśmy już zaufanie zagranicznych klientów w Rosji, Szwajcarii, Belgii, Serbii, Białorusi i innych! W ramach stałej współpracy z naszą firmą oprócz dodatkowych rabatów świadczymy usługi z zakresu serwisu pogwarancyjnego i przeglądów.

precyzyjne cięcie laserem
hans laser światowodowy
Świadczymy usługi z zakresu cięcia precyzyjnego blach o grubości do 20 mm. Przykładamy dużą uwagę do jakości dostarczanych przez nas elementów i terminowej realizacji zleceń.
Laser Hans G3015F dzięki doskonałej sile impulsu zapewnia szybkie przebicie z dużą prędkością cięcia i precyzję wykonania detalu.

OFERUJEMY USŁUGI CIĘCIA:

- precyzyjnego gotowych detali,
- o wysokiej jakości ciętej krawędzi,
- jednakowych elementów z wysokim stopniem powtarzalności,
- o wysokiej dokładności,
- stali nierdzewnej i aluminium,
- z doskonałą siłą impulsów zapewniającą szybkie przebicie,
- z zakresem roboczym 3000x1500
- w konkurencyjnych cenach.

 

HANS LASER G3015F cięcie laserem światłowodowym precyzyjne cięcie laserem palenie blach wypalanie blach 

CIĘCIE LASEREM ŚWIATŁOWODOWYM

usługi cięcia laserowego śląsk

 

 

 

 

msa