1. pl
  2. en
msa
siemens simatic motion control

Firma MSA jest liderem na rynku w produkcji maszyn prototypowych na zamówienie. Specjalizujemy się w produkcji stanowisk zrobotyzowanych, maszyn do testowania szczelności detali, remontach i projektowaniu nowych nośników form. Posiadamy wykwalifikowany zespół automatyków, robotyków i konstruktorów. Podejmujemy się realizacji pojedynczych maszyn jak i całych linii produkcyjnych. Jesteśmy niezależną firmą z rozbudowanym parkiem maszynowym. Stale powiększamy i szkolimy nasz zespół, aby nasze maszyny były nowoczesne. Podążamy za ideą przemysłu 4.0 i automatyzujemy całe zakłady. Stosujemy rozwiązania, które są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Dbamy o to by nasze maszyny były w pełni bezpieczne dla operatorów. Stosujemy najnowsze rozwiązania Safety, kurtyny świetlne marki SICK oraz skanery bezpieczeństwa. Pracujemy na sterownikach marki SIEMENS, Allen Bradley, Mitsubishi. Tworzymy stanowiska zrobotyzowane i programujemy roboty marki Kawasaki, Comau, ABB, Kuka, Fanuc. Zaprojektowaliśmy już takie maszyny jak: depaletyzer stosu, stanowisko zrobotyzowane, nośnik form, tester szczelności napowietrzaczy, tester szczelności grup bezpieczeństwa, tester szczelności rozdzielaczy, mobilna stacja kruszenia kamienia. Tworzymy maszyny prototypowe dla klientów z całej Europy. Zaufali nam Rockwell Automation Capricorn Talimex Autoneum Saint Gobain Forest Style Industry. Projektujemy rozszerzenia bieżących linii produkcyjnym. Mamy doświadczenie w projektowaniu przenośników taśmowych i rolkowych. Tworzymy zarówno dokumentację 2d, jak i projekty 3d. Dokonujemy pomiarów elektrycznych za pomocą aparatury marki Sonel. Bierzemy udział w projektach badawczych i rozwojowych z dofinansowań. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę. Dla stałych klientów przewidujemy specjalne promocje i rabaty. Oferujemy również usługi z zakresu cięcia plazmowego i tlenowego oraz cięcia laserem światłowodowym. Posiadamy także obrabiarkę CNC marki Haas. Firma M Squared Automation występująca również pod nazwą MSAUTOMATION oraz MSA. 

28 lipca 2021

SIEMENS SIMATIC MOTION CONTROL
sterowanie serwonapędami - Radosław Krzyżanowski

SIEMENS SIMATIC MOTION CONTROL STEROWANIE SERWONAPĘDAMI - Radosław Krzyżanowski

Nadszedł długo wyczekiwany moment w którym dotarła do nas jedna z pierwszych publikacji o charakterze dydaktycznym do której powstania dołożyliśmy swoją małą cegiełkę :) Garstkę informacji o nas, informacje odnośnie technologii oraz ciekawe zagadnienia, którymi chcieliśmy się z Wami podzielić znajdziecie na stronach 124-130. Z książki możecie także wyczytać o początkach naszej firmy i tym jak udało się ją w szybkim tempie rozwinąć. Publikacja została napisana na bazie istniejących rozwiązań opracowywanych przez firmy zajmujące się automatyzacją. Całość książki ma raczej charakter praktyczny i oparta jest na rzeczywistych doświadczeniach. Książka jest już dostępna w sprzedaży i kierowana jest w szczególności do uczniów i studentów, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę z zakresu sterowania serwonapędami. Na samym końcu książki znajdują się również praktyczne ćwiczenia, które pomogą w zrozumieniu zagadnienia i utrwalą wiedzę nabytą podczas czytania książki. 

W nasze ręce wpadły już pierwsze egzemplarze książki i jesteśmy naprawdę zadowoleni z finalnego efektu, gratulujemy serdecznie autorowi i czekamy na kolejne równie wartościowe publikacje. 

 

Ogólne warunki sprzedaży i zakupów

Przetwarzanie danych osobowych

ODWIEDŹ NAS

 

ul. Towarowa 14, 41 - 103 Siemianowice Śląskie Polska

 

logo msa

© Copyright 2024 M Squared Automation. Wszystkie prawa zastrzeżone

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

biuro@msautomation.pl

GODZINY OTWARCIA

 

Poniedziałek - Piątek     8:00 - 16.00