Producent maszyn przemysłowych
stanowiska warsztatowe stoły montażowe stanowiska montażowe stanowiska robocze stanowiska montażowe

Firma MSA jest liderem na rynku w produkcji maszyn prototypowych na zamówienie. Specjalizujemy się w produkcji stanowisk zrobotyzowanych, maszyn do testowania szczelności detali, remontach i projektowaniu nowych nośników form. Posiadamy wykwalifikowany zespół automatyków, robotyków i konstruktorów. Podejmujemy się realizacji pojedynczych maszyn jak i całych linii produkcyjnych. Jesteśmy niezależną firmą z rozbudowanym parkiem maszynowym. Stale powiększamy i szkolimy nasz zespół, aby nasze maszyny były nowoczesne. Podążamy za ideą przemysłu 4.0 i automatyzujemy całe zakłady. Stosujemy rozwiązania, które są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Dbamy o to by nasze maszyny były w pełni bezpieczne dla operatorów. Stosujemy najnowsze rozwiązania Safety, kurtyny świetlne marki SICK oraz skanery bezpieczeństwa. Pracujemy na sterownikach marki SIEMENS, Allen Bradley, Mitsubishi. Tworzymy stanowiska zrobotyzowane i programujemy roboty marki Kawasaki, Comau, ABB, Kuka, Fanuc. Zaprojektowaliśmy już takie maszyny jak: depaletyzer stosu, stanowisko zrobotyzowane, nośnik form, tester szczelności napowietrzaczy, tester szczelności grup bezpieczeństwa, tester szczelności rozdzielaczy, mobilna stacja kruszenia kamienia. Tworzymy maszyny prototypowe dla klientów z całej Europy. Zaufali nam Rockwell Automation Capricorn Talimex Autoneum Saint Gobain Forest Style Industry. Projektujemy rozszerzenia bieżących linii produkcyjnym. Mamy doświadczenie w projektowaniu przenośników taśmowych i rolkowych. Tworzymy zarówno dokumentację 2d, jak i projekty 3d. Dokonujemy pomiarów elektrycznych za pomocą aparatury marki Sonel. Bierzemy udział w projektach badawczych i rozwojowych z dofinansowań. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę. Dla stałych klientów przewidujemy specjalne promocje i rabaty. Oferujemy również usługi z zakresu cięcia plazmowego i tlenowego oraz cięcia laserem światłowodowym. Posiadamy także obrabiarkę CNC marki Haas. Firma M Squared Automation występująca również pod nazwą MSAUTOMATION oraz MSA. 

06 czerwca 2024

Stoły montażowe - stanowiska montażowe - stanowiska warsztatowe - stanowiska robocze

Stoły montażowe - stanowiska montażowe - stanowiska warsztatowe - stanowiska robocze

 

W naszej ofercie znajdziecie państwo również stanowiska montażowe do zakładów przemysłowych robione na specjalne zamówienie według wytycznych klienta. Przyjmujemy zamówienia na produkty nietypowe wymagające konkretnego dostosowania ich do warunków pracy. 

Dodatkowe parametry stołów:
- stanowiska robocze o regulowanej wysokości - ręcznie lub elektrycznie
- nośność dostosowywana indywidualnie do prac wykonywanych na stanowisku montażowym
- blaty wykonywane z dowolnych materiałów - blacha lub płyta i inne
- stanowiska montażowe składające się wyłącznie ze stołów lub wyposażone w ściany boczne lub tylne
- oświetlenie montowane centralnie bądź skupiające się na detalu
- możliwość określenia typu montowanego oświetlenia, jego barwy i mocy
- stoły montażowe mogą zostać wyposażone w specjalne stojaki na monitor, kubki i kieszonki na dokumenty
- możliwość montażu specjalnych pojemników magazynowych
- dodanie podnóżka pod stół, specjalnego miejsca na klawiaturę, szuflad
- wybór ilości koniecznych gniazdek, podział na sekcję i zabezpieczenia
- stanowiska warsztatowe z możliwością wyboru koloru RAL z palety farb
- na życzenie klienta wykonujemy również stoły ESD

W ramach wizji lokalnej nasi eksperci doradzą jakie stanowisko jest najbardziej odpowiednie na Państwa zakładzie i przedstawią ofertę.

Wykonujemy również narzędzia i formy ułatwiające montaż na podstawie rysunków technicznych produktów dostarczonych przez klienta. Dzięki nim montaż staje się łatwiejszy i bezpieczniejszy dla operatora, niejednokrotnie pozwalają one także na przyspieszenie procesu montażu. Zachęcamy do wysyłania zapytań.

 

Ogólne warunki sprzedaży i zakupów

Przetwarzanie danych osobowych

ODWIEDŹ NAS

 

ul. Towarowa 14, 41 - 103 Siemianowice Śląskie Polska

 

Linie technologiczne

© Copyright 2024 M Squared Automation. Wszystkie prawa zastrzeżone

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

biuro@msautomation.pl

GODZINY OTWARCIA

 

Poniedziałek - Piątek     8:00 - 16.00